Apie mūsų kompanija

„Rokų dažykla“ Tai milteliniu dažymu ir smėliavimu užsiimanti įmonė. Mūsų įmonė yra greitai auganti bei daugialypė. Mūsų komanda turi beveik 30 metų patirtį todėl atliekami darbai visada kokybiški, bei atitinkantys aukščiausius standartus. „Rokų dažykla“ miltelinis dažymas teikia: platų paslaugų spektrą pramoniniam naudojimui, komercinių ir gyvenamųjų namų projektų vystytojams iš visos Lietuvos. „Rokų dažykla“ miltelinis dažymas, darbuotojai turi didelę patirtį plieno konstrukcijų, tiltų, vartų, turėklų, jūrų įrangos ir apšvietimo konstrukcijų.

„Rokų dažykla“ įsikūrusi naujai įsigytoje 15 000 metrų teritorijoje. Turime šiuolaikišką konvejerio miltelinio dažymo sistemą. „Rokų dažykla“ atlieka didelius komercinius bei pramoninius darbus, ir siūlo greitą darbų atlikimo laiką. Dažniausiai darbai atliekami per 48-72 valandas. Esant poreikiui galimas darbų atlikimas ir ne darbo valandomis.

„Rokų dažyklos“ dėl dviejų pakopų krosnių sistemos galime atlikti didelius ir nestandartinio dydžio miltelinio dažymo darbus, specialias spalvas ir sluoksnius. Taip pat teikiame ir skubaus užsakymo paslaugą.