Miltelinis dažymas, dažnai vadinamas „sausuoju“ dažymu, yra pažangus dekoratyvinės ir apsauginės dangos derinimo būdas įvairiausioms medžiagoms ir gaminiams, kuriuos naudoja tiek pramonė, tiek paprasti vartotojai. Tai yra ekologiškas procesas, kurio siūlomi apdailos variantai yra įvairiausių stilių ir spalvų. Dėl naujausių pažangių miltelių padengimo technologijų jis tapo prieinamas plačiam vartojimui.

Milteliniai dažai

Procese naudojami milteliai yra susmulkintų pigmento ir dervos dalelių mišinys, kuris purškiamas ant paviršiaus. Veikiamos elektrostatikos, miltelių dalelės prilimpa prie elektriškai įžemintų paviršių, kaitinamos jos susilydo į lygią dangą kietinimo krosnyje. Rezultatas yra vienoda, patvari, aukštos kokybės ir patraukli danga. Miltelinė danga yra sparčiausiai auganti apdailos technologija ES, kuri naudojama daugiau kaip 40% visų pramoninių padengimo būdų. Miltelinis dažymas suteikia jūsų gaminiams ilgalaikį ir patvarų padengimą.

„Rokų dažykla“ atlieka ne tik miltelinį dažymą. Norėdami rūpintis savo projektais nuo pradžios iki pabaigos, mes siūlome visą spektrą paslaugų:

  • Smėliavimas
  • Suvirinimą, Fosfatavimo paslaugas
  • Šlapio dažymo paslaugas
  • Cinkavimą, Aerografiją
  • Specialių dangų (epoksidinės ir puliretano) padengimą
  • Fosfatavimo paslaugas

Individualizuotos spalvos

Mes specializuojamės viuose kliento spalvų poreikiuose, bet kokiuose apdailos ar blizgesio elementuose. Mūsų gaminiai yra sukurti taip, kad atitiktų jūsų specifikacijos reikalavimus. Tiesiog atsiųskite mums spalvotą lustą tyrimams ir plėtrai.