KODĖL MILTELINIS DAŽYMAS

Pigiau kainuojanti, švaresnė ir ekologiškesnė nei įprasti skysti dažai ar galvanizacija, miltelinė danga suteikia estetiškai gražią ir patvarią apdailą, kuri taip pat yra ilgaamžė, atspari rūdijimui, spalvos išblukimui ir dilimui.

  • Patvarumas Miltelinis dažymas suteikia pramonei ir vartotojams vieną ekonomiškiausių, ilgaamžiškiausių ir labiausiai patvarių spalvų rūšių apdailos medžiagų. Milteliniu būdu padengti paviršiai yra atsparesni skilinėjimui, subraižymui, išblukimui ir nusidėvėjimui nei kitos dangos. Spalvų pasirinkimas yra praktiškai neribotas; galimi ryškiai ir silpnai blizgantys, metaliniai ir skaidrūs dažai. `Miltelinio dažymo spalvos ilgiau išlieka ryškios. Tekstūros pasirinkimas gali būti nuo glotnių paviršių iki raukšlėto ar matinio paviršiaus ir šiurkščių faktūrų, skirtų paslėpti paviršiaus defektus ir trūkumus.
  • Neteršianti Miltelių danga taip pat labai apsaugo mūsų aplinką. Skystose apdailos medžiagose yra tirpiklių, turinčių teršalų, vadinamų lakiaisiais organiniais junginiais (LOJ), tačiau miltelinė danga neturi tirpiklių ir į atmosferą neišskiria kenksmingų teršalų. Be to, daugumą miltelinių dažų galima pakartotinai panaudoti, iš esmės pašalinant atliekas, paprastai pasitaikančias šlapio dažymo procese. Tiesą sakant, vienas pagrindinių elementų plečiant miltelinio dažymo rinką buvo, per pastaruosius 30 metų įgyvendintų griežtų ES oro taršos kontrolės įstatymų priėmimas.
  • Ekonomiškas LOJ pašalinimas ir atliekų sumažinimas taupo pinigus ir padeda įmonėms lengviau ir ekonomiškiau laikytis ES aplinkos apsaugos agentūros taisyklių.