„Rokų dažykla“ yra pasiryžusi teikti geriausią įmanomą abrazyvinį pūtimą (smėliavimą), kad būtų gautas pats geriausias rezultatas Jūsų projektui. Mūsų komandos darbuotojai yra apmokyti visuose dažų nuėmimo būduose. Taipogi mes siūlome papildomą, mobilųjį valymo (smėliavimo) patogumą. Kaip mobiliojo smėliavimo specialistai, mes nukeliaujame į jūsų paskirtą vietą, taip sutaupydami jums laiko ir pinigų reikalingų projekto įgyvendinimui. 

Patirtis mobiliojo smėliavimo

„Rokų dažykla“ įvykdė daugiau nei 2000 projektų, įskaitant mokyklas, kabinas, priekabas, sunkvežimius, namus, traktorius, automobilius ir kita. „Rokų dažykla“ šią paslaugą teikia nuo 2008 metų.

Sąžiningų ryšių su klientais plėtra

„Rokų dažyklos“ darbuotojai mano, kad labai svarbu yra plėtoti sąžiningą partnerystę su klietais, taip siekiant užtikrinti, kad jie bus patenkinti, tiek mumis, tiek mūsų dabu. Dėl žinių ir patirties, kurią įgijome dirbdami su begale projektų, galime pateikti idėjų ir pasiūlymų, kaip kitą projektą padaryti geresnį, greitesnį ir ekonomiškesnį.

Mes atkeliaujame pas jus!

Mes teikiame greitas ir patikimas mobiliojo valymo paslaugas rangovams, dažytojams, namų savininkams, gamintojams bei kitoms įmonėms. Mes taip pat teikiame mobilųjį valymą mažesniems klientams, tokiems kaip ūkininkams ir automobilių servisams. Nesvarbu, ar bus mokama už valandas, ar už atliktą darbą, pažadame, kad mūsų kainos yra sąžiningos ir konkurencingos.

Paskambinkite mums!

Pasirinkite „Rokų dažykla“ kaip patikimą partnerį kitam mobiliojo smėlio ar sodos pūtimo/valymo projektui. Esame visiškai atitinkantys aukščiausius pramonės standartus, todėl mūsų darbai kalbės patys už save!